Щороку CHEMISCHE GUTER AG доповнює власну лінійку препаратів зареєстрованих в Україні, і з виведенням нових продуктів портфоліо компанії на сьогодні складається більше 30 препаратів в усіх категоріях пестицидів. Kомпанія CHEMISCHE GUTER AG на сьогодні має понад 60 зареєстрованих препаратів, що поступово виводитимуться на Український ринок для забезпечення українських аграріїв високоякісними пестицидами за помірну ціну.

До сезону 2014  року компанія CHEMISCHE GUTER AG  вводить на ринок України ще ряд ефективних та унікальних продуктів, що значно покриє потребу аграріїв в гербіцидах, фунгіцидах, протруйниках. Також список поповнить ряд органічно-мінеральних добрив.

Серія мікродобрив: 

Ультрамаг Бор - Призначений для профілактики та усунення дефіциту бору в різні періоди вегетації сільськогосподорських культур.

Детальніше

 

Біостим Кукурудза - Призначений для позакореневого підживлення кукурудзи в період вегетації. 

Детальніше

 

Біостим Буряк - Призначений для позакореневого підживлення цукрових та кормових буряків в період вегетації. 

Детальніше

 

Біостим Олійний - Призначений для позакореневого підживлення ярого, озимого ріпаку,  соняш­нику, зернобобових культур, бобових трав, льону-довгунця, льону олійного в період вегетації.

Детальніше

 

Біостим Зерновий - Спеціалізоване, листове, комплексне добриво-біостимулятор для зернових культур. Призначене для позакореневого підживлення озимої (ярої) пшениці, озимого (ярового) ячменю, вівса, рису та інших зернових культур, одно-і багаторічних злакових трав.

 Детальніше

 

Біостим Ріст - Універсальне листове добриво, біостимулятор з підвищеним вмістом фосфору. Призначений для позакореневого (листкового) підживлення всіх сільськогоспо-дарських культур на початку або при відновлення вегетації у весняний період.

Детальніше

 

Біостим Універсал - Універсальне листове добриво з підвищеним вмістом вільних амінокислот рослиного походження. Біостимулятор- антистрес. Призначений для позакореневого (листового) підживлення всіх культур протягом усього періоду вегетації.

Детальніше

 

Репер, ККР-  (містить 100 г/л клопіраліду + 15 г/л флуроксипіру). Селективний нано- дисперсний післясходовий гербіцид в вигляді концентрату колоїдного розчину, для захисту ріпаків проти однорічних дводольних, в тому числі і багаторічних коренепаросткових бур'янів.

Детальніше

 

Гермес, МД- ( містить 50 г/л хізалофоп-П-етилу + 38 г/л імазамокса). Інноваційний системний післясходовий гербіцид у формі масляної дисперсії для ефективного захисту сої, гороху, соняшника по імітехнології від дводольних та злакових бур'янів в тому числі і пирію.

 Детальніше

 

Медея, МЕ - (містить 50 г/л дифеноконазола+30 г/л флутріафола). Новий унікальний двокомпонентний мікроемульсійний фунгіцид, з непере-вершеним захистом для садів, виноградників, польових культур, зокрема для цукрового буряка та соняшника.

Детальніше

 

Тріада, ККР- Концентрат колоїдного розчину, що містить:140 г/л пропіконазолу+140 г/л тебуконазолу+72 г/л епоксиконазолу. Інноваційний трьохкомпонентний системний нано- фунгіцид, призначений для боротьби з ком­плексом хвороб в посівах зернових культур та сої.

 Детальніше

 

Бенефіс, МЕ - (Мікроемульсія, що містить50 г/л імазалілу + 40 г/л металаксилу +30 г/л тебуконазолу + рост- регулятори). Інноваційний, перший та єдиний в Україні, трьохкомпонентний мікроемульсійний контактно- системний фунгіцидно- ростстимулюючий протруйник. Єдиний препарат котрий володіє найвищою біологічною ефективністю до снігової пліснявіні (Fusarium nivale), до всіх видів кореневих гнилей в тому числі і до пітіозної кореневої гнилі (Pythium aristosporum, P. arrhenomanes, P. graminicola, P. ultimum).

 Детальніше

 

Прімадонна, СЕ– ( 300 г/л 2,4-Д (у вигляді складного 2-етилгексилового ефіру) і 3,7 г/л флорасуламу. Післясходовий селективний гербіцид системної дії, призначений для боротьби з однорічними та багаторічними дводольними бур’янами на посівах зернових культур.

Детальніше

 

Гранат, ВДГ – (750 г/кг трибенурон-метилу) післясходовий гербіцид системної дії, призначений для боротьби  з однорічними дводольними бур’янами, в т.ч. стійкими до 2,4-Д і МЦПА на посівах зернових колосових культур.

 Детальніше

 

Дакфосал, ТАБ – (570 г/кг алюмінію фосфіду) фумігант ний інсектицид, призначений для дезінсекції не завантажених сховищ різного типу, запасів продовольчого, насінного і фуражного зерна в складських приміщеннях, силосах елеваторів, що зберігаються насипом або в мішках під плівкою.

 Детальніше

 

Дротик, ККР – (400 г/л 2,4-Д кислоти у вигляді ефіру) селективний системний післясходовий гербіцид, призначений для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними бур’янами на посівах зернових колосових культур та кукурудзи. 

Детальніше

 

Імідор ПРО, КС – (200 г/л імідаклоприду) інсектицидний протруйник системної та контактної дії лоя передпосівної обробки насіння сільськогосподарських культур проти широкого спектру шкідників. 

Детальніше

 

Кагатник, ВРК – (300 г/л бензойної кислоти) фунгіцид призначений для обробки коренеплодів цукрового буряка та картоплі проти кагатної гнилизни.

 Детальніше

 

Касіус, ВРП – (250 г/кг римсульфурону) селективний гербіцид, призначений для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними і злаковими бур’янами на посівах кукурудзи і посадках картоплі та томатів.

 Детальніше

 

Митрон, КС – (700 г/л метамітрону) системний гербіцид призначений для боротьби з багатьма видами однорічних дводольних бур’янів на посівах буряку.  

Детальніше