Щороку CHEMISCHE GUTER доповнює власну лінійку препаратів зареєстрованих в Україні, і з виведенням нових продуктів портфоліо компанії на сьогодні складається з більш як 20 препаратів в усіх категоріях пестицидів для забезпечення українських аграріїв високоякісними препаратами за помірну ціну.

Компанія CHEMISCHE GUTER  ввела на ринок України ряд ефективних та унікальних продуктів, що значно покривають потребу аграріїв в гербіцидах, фунгіцидах, протруйниках. Також список поповнили ряд органічно-мінеральних добрив.

Серія мікродобрив: 

Ультрамаг Бор - Призначений для профілактики та усунення дефіциту бору в різні періоди вегетації сільськогосподорських культур.

Детальніше

 

Біостим Кукурудза - Призначений для позакореневого підживлення кукурудзи в період вегетації. 

Детальніше

 

Біостим Буряк - Призначений для позакореневого підживлення цукрових та кормових буряків в період вегетації. 

Детальніше

 

Біостим Олійний - Призначений для позакореневого підживлення ярого, озимого ріпаку,  соняш­нику, зернобобових культур, бобових трав, льону-довгунця, льону олійного в період вегетації.

Детальніше

 

Біостим Зерновий - Спеціалізоване, листове, комплексне добриво-біостимулятор для зернових культур. Призначене для позакореневого підживлення озимої (ярої) пшениці, озимого (ярового) ячменю, вівса, рису та інших зернових культур, одно-і багаторічних злакових трав.

 Детальніше

 

Біостим Ріст - Універсальне листове добриво, біостимулятор з підвищеним вмістом фосфору. Призначений для позакореневого (листкового) підживлення всіх сільськогоспо-дарських культур на початку або при відновлення вегетації у весняний період.

Детальніше

 

Біостим Універсал - Універсальне листове добриво з підвищеним вмістом вільних амінокислот рослиного походження. Біостимулятор- антистрес. Призначений для позакореневого (листового) підживлення всіх культур протягом усього періоду вегетації.

Детальніше

 

Репер, ККР-  (містить 100 г/л клопіраліду + 15 г/л флуроксипіру). Селективний нано- дисперсний післясходовий гербіцид в вигляді концентрату колоїдного розчину, для захисту ріпаків проти однорічних дводольних, в тому числі і багаторічних коренепаросткових бур'янів.

Детальніше

 

Гермес, МД- ( містить 50 г/л хізалофоп-П-етилу + 38 г/л імазамокса). Інноваційний системний післясходовий гербіцид у формі масляної дисперсії для ефективного захисту сої, гороху, соняшника по імітехнології від дводольних та злакових бур'янів в тому числі і пирію.

 Детальніше

 

Медея, МЕ - (містить 50 г/л дифеноконазола+30 г/л флутріафола). Новий унікальний двокомпонентний мікроемульсійний фунгіцид, з непере-вершеним захистом для садів, виноградників, польових культур, зокрема для цукрового буряка та соняшника.

Детальніше

 

Тріада, ККР- Концентрат колоїдного розчину, що містить:140 г/л пропіконазолу+140 г/л тебуконазолу+72 г/л епоксиконазолу. Інноваційний трьохкомпонентний системний нано- фунгіцид, призначений для боротьби з ком­плексом хвороб в посівах зернових культур та сої.

 Детальніше

 

Бенефіс, МЕ - (Мікроемульсія, що містить50 г/л імазалілу + 40 г/л металаксилу +30 г/л тебуконазолу + рост- регулятори). Інноваційний, перший та єдиний в Україні, трьохкомпонентний мікроемульсійний контактно- системний фунгіцидно- ростстимулюючий протруйник. Єдиний препарат котрий володіє найвищою біологічною ефективністю до снігової пліснявіні (Fusarium nivale), до всіх видів кореневих гнилей в тому числі і до пітіозної кореневої гнилі (Pythium aristosporum, P. arrhenomanes, P. graminicola, P. ultimum).

 Детальніше

 

Прімадонна, СЕ– ( 300 г/л 2,4-Д (у вигляді складного 2-етилгексилового ефіру) і 3,7 г/л флорасуламу. Післясходовий селективний гербіцид системної дії, призначений для боротьби з однорічними та багаторічними дводольними бур’янами на посівах зернових культур.

Детальніше

 

Гранат, ВДГ – (750 г/кг трибенурон-метилу) післясходовий гербіцид системної дії, призначений для боротьби  з однорічними дводольними бур’янами, в т.ч. стійкими до 2,4-Д і МЦПА на посівах зернових колосових культур.

 Детальніше

 

Дротик, ККР – (400 г/л 2,4-Д кислоти у вигляді ефіру) селективний системний післясходовий гербіцид, призначений для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними бур’янами на посівах зернових колосових культур та кукурудзи. 

Детальніше

 

Імідор ПРО, КС – (200 г/л імідаклоприду) інсектицидний протруйник системної та контактної дії лоя передпосівної обробки насіння сільськогосподарських культур проти широкого спектру шкідників. 

Детальніше

 

Касіус, ВРП – (250 г/кг римсульфурону) селективний гербіцид, призначений для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними і злаковими бур’янами на посівах кукурудзи і посадках картоплі та томатів.

 Детальніше

 

Митрон, КС – (700 г/л метамітрону) системний гербіцид призначений для боротьби з багатьма видами однорічних дводольних бур’янів на посівах буряку.  

Детальніше