Компанія CHEMISCHE GUTER AG міцно закріпилa за собою репутацію виробника, що гарантує високу якість продукції та пропонуючого споживачам нові оригінальні препарати. Ще задовго до актуалізації нанонауки  наукові спеціалісти підприємства приділяли велику увагу розробці принципово нових препаративних форм.

На сьогодні CHEMISCHE GUTER AG пропонує сільськогосподарським виробникам унікальні препарати, що не мають аналогів у світовій практиці:

Прімадонна, СЕ

Гермес, МД 

Репер, ККР

Медея, МЕ

Тріада, ККР

Бенефіс, МЕ

Дротик, ККР

Зонтран, ККР

Титул 390, ККР

Титул Дуо, ККР

Скарлет, МЕ

Тебу 60, МЕ

Розробка таких препаратів є результатом інтелектуального та нетрадиційного підходу до створення препаративних форм.

До таких унікальних препаративних форм відносяться концентрати колоїдних розчинів (ККР) та мікроемульсії (МЕ), що дозволяють максимально використовувати цільові властивості відомих діючих речовин. Технологія їх створення націлена на отримання препаратів, утворюючих робочі розчини з дисперсністю менш ніж 0,1 мікрону (нанорівень), тобто в тисячі разів менше, ніж у традиційних препаратів.

Переваги нанопрепаратів

Дисперсність робочих розчинів
Змочувані порошки (ЗП) 7÷10 мкм
Водно-дисперсні гранули (ВДГ) 7÷10 мкм
Концентрати суспензії (КС) 3÷5 мкм
Концентрати емульсії (КЕ) 2÷3 мкм
Колоїдні системи (ККР, МЕ) менше 0,1 мкм

 

Якість та стабільність робочого розчину

Концентрати колоїдних розчинів та мікроемульсії змішуються з водою з утворенням прозорого, однорідного та стабільного у часі робочого розчину, що не розшаровується.

 

 

Змочуючі властивості

Однією з умов максимальної ефективності препарату є повне змочування оброблюваної поверхні. Концентрати колоїдних розчинів та мікроемульсії забезпечують суцільне покриття та відмінну адгезію препарату.

 

 

Поглинання

Концентрати колоїдних розчинів та мікроемульсії забезпечують рівномірний розподіл діючої речовини в розчині, швидке та глибоке проникнення всередину оброблюваної поверхні на молекулярному рівні.