В компанії розроблена та впроваджена система менеджменту якості у відповідності з вимогами міжнародних стандартів ISO 9001 для результативного та ефективного управління підприємством, підвищенням конкурентноспроможності, формування довготривалих партнерських відносин зі споживачами.

Продукція CHEMISCHE GUTER AG завжди вирізнялася інноваційними рішеннями та високою якістю. Впроваджена система менеджменту якості є додатковим гарантом забезпечення випуску високоякісної продукції. Відзначений високий професіоналізм співробітників CHEMISCHE GUTER AG та готовність підприємства удосконалювати свою діяльність.

В компанії також діє національний державний стандарт – ІСО, який є запрукою стабільності організації та дозволяє бути впевненим в перспективі власного бізнесу, а також є важливим показником надійної та продуктивної діяльності підприємства.

 

                До системи AgroPower, входять продукти або суміші, засобів захисту рослин,  макро, мікродобрив, стимуляторів росту, антистресантів та інших речовин, які значно покращують ростові процеси, посилюють природній імунітет, збільшують врожайність та поліпшують якість  продукції.

Система AgroPower :

  1. 1.      виключає або мінімізує хімічний стрес на культурну рослину -

за рахунок  інноваційних продуктів колоїдних розчинів, мікроемульсій, масляних емульсій, масляних дисперсій у яких висока біологічна ефективність досягається за рахунок низької норми витрати діючих речовин  або інших пестицидів з  антистрес компонентами.

  1. 2.      посилює ростові процеси в рослинному організмі за будь-яких умов за рахунок застосування комплексу органічних та мінеральних речовин, 

AgroPower   в рослинному організмі за будь-яких умов вирощування:

Покращує схожість та підвищує енергію росту;

Формує потужну кореневу систему та листкову поверхню;

Посилює ростові процеси;

 Пришвидшує процес фотосинтезу;

Покращує провідність елементів живлення;

Прискорює переміщення продуктів фотосинтезу до   коренів та новостворених органів;

Підвищує зимостійкість, морозостійкість та посухостійкість;

Посилює природній імунітет рослинного організму.


Компанія CHEMISCHE GUTER AG міцно закріпилa за собою репутацію виробника, що гарантує високу якість продукції та пропонуючого споживачам нові оригінальні препарати. Ще задовго до актуалізації нанонауки  наукові спеціалісти підприємства приділяли велику увагу розробці принципово нових препаративних форм.

На сьогодні CHEMISCHE GUTER AG пропонує сільськогосподарським виробникам унікальні препарати, що не мають аналогів у світовій практиці:

Прімадонна, СЕ

Гермес, МД 

Репер, ККР

Медея, МЕ

Тріада, ККР

Бенефіс, МЕ

Дротик, ККР

Зонтран, ККР

Титул 390, ККР

Титул Дуо, ККР

Скарлет, МЕ

Тебу 60, МЕ

Розробка таких препаратів є результатом інтелектуального та нетрадиційного підходу до створення препаративних форм.

До таких унікальних препаративних форм відносяться концентрати колоїдних розчинів (ККР) та мікроемульсії (МЕ), що дозволяють максимально використовувати цільові властивості відомих діючих речовин. Технологія їх створення націлена на отримання препаратів, утворюючих робочі розчини з дисперсністю менш ніж 0,1 мікрону (нанорівень), тобто в тисячі разів менше, ніж у традиційних препаратів.

Переваги нанопрепаратів

Дисперсність робочих розчинів
Змочувані порошки (ЗП) 7÷10 мкм
Водно-дисперсні гранули (ВДГ) 7÷10 мкм
Концентрати суспензії (КС) 3÷5 мкм
Концентрати емульсії (КЕ) 2÷3 мкм
Колоїдні системи (ККР, МЕ) менше 0,1 мкм

 

Якість та стабільність робочого розчину

Концентрати колоїдних розчинів та мікроемульсії змішуються з водою з утворенням прозорого, однорідного та стабільного у часі робочого розчину, що не розшаровується.

 

 

Змочуючі властивості

Однією з умов максимальної ефективності препарату є повне змочування оброблюваної поверхні. Концентрати колоїдних розчинів та мікроемульсії забезпечують суцільне покриття та відмінну адгезію препарату.

 

 

Поглинання

Концентрати колоїдних розчинів та мікроемульсії забезпечують рівномірний розподіл діючої речовини в розчині, швидке та глибоке проникнення всередину оброблюваної поверхні на молекулярному рівні.

Щороку CHEMISCHE GUTER доповнює власну лінійку препаратів зареєстрованих в Україні, і з виведенням нових продуктів портфоліо компанії на сьогодні складається з більш як 20 препаратів в усіх категоріях пестицидів для забезпечення українських аграріїв високоякісними препаратами за помірну ціну.

Компанія CHEMISCHE GUTER  ввела на ринок України ряд ефективних та унікальних продуктів, що значно покривають потребу аграріїв в гербіцидах, фунгіцидах, протруйниках. Також список поповнили ряд органічно-мінеральних добрив.

Серія мікродобрив: 

Ультрамаг Бор - Призначений для профілактики та усунення дефіциту бору в різні періоди вегетації сільськогосподорських культур.

Детальніше

 

Біостим Кукурудза - Призначений для позакореневого підживлення кукурудзи в період вегетації. 

Детальніше

 

Біостим Буряк - Призначений для позакореневого підживлення цукрових та кормових буряків в період вегетації. 

Детальніше

 

Біостим Олійний - Призначений для позакореневого підживлення ярого, озимого ріпаку,  соняш­нику, зернобобових культур, бобових трав, льону-довгунця, льону олійного в період вегетації.

Детальніше

 

Біостим Зерновий - Спеціалізоване, листове, комплексне добриво-біостимулятор для зернових культур. Призначене для позакореневого підживлення озимої (ярої) пшениці, озимого (ярового) ячменю, вівса, рису та інших зернових культур, одно-і багаторічних злакових трав.

 Детальніше

 

Біостим Ріст - Універсальне листове добриво, біостимулятор з підвищеним вмістом фосфору. Призначений для позакореневого (листкового) підживлення всіх сільськогоспо-дарських культур на початку або при відновлення вегетації у весняний період.

Детальніше

 

Біостим Універсал - Універсальне листове добриво з підвищеним вмістом вільних амінокислот рослиного походження. Біостимулятор- антистрес. Призначений для позакореневого (листового) підживлення всіх культур протягом усього періоду вегетації.

Детальніше

 

Репер, ККР-  (містить 100 г/л клопіраліду + 15 г/л флуроксипіру). Селективний нано- дисперсний післясходовий гербіцид в вигляді концентрату колоїдного розчину, для захисту ріпаків проти однорічних дводольних, в тому числі і багаторічних коренепаросткових бур'янів.

Детальніше

 

Гермес, МД- ( містить 50 г/л хізалофоп-П-етилу + 38 г/л імазамокса). Інноваційний системний післясходовий гербіцид у формі масляної дисперсії для ефективного захисту сої, гороху, соняшника по імітехнології від дводольних та злакових бур'янів в тому числі і пирію.

 Детальніше

 

Медея, МЕ - (містить 50 г/л дифеноконазола+30 г/л флутріафола). Новий унікальний двокомпонентний мікроемульсійний фунгіцид, з непере-вершеним захистом для садів, виноградників, польових культур, зокрема для цукрового буряка та соняшника.

Детальніше

 

Тріада, ККР- Концентрат колоїдного розчину, що містить:140 г/л пропіконазолу+140 г/л тебуконазолу+72 г/л епоксиконазолу. Інноваційний трьохкомпонентний системний нано- фунгіцид, призначений для боротьби з ком­плексом хвороб в посівах зернових культур та сої.

 Детальніше

 

Бенефіс, МЕ - (Мікроемульсія, що містить50 г/л імазалілу + 40 г/л металаксилу +30 г/л тебуконазолу + рост- регулятори). Інноваційний, перший та єдиний в Україні, трьохкомпонентний мікроемульсійний контактно- системний фунгіцидно- ростстимулюючий протруйник. Єдиний препарат котрий володіє найвищою біологічною ефективністю до снігової пліснявіні (Fusarium nivale), до всіх видів кореневих гнилей в тому числі і до пітіозної кореневої гнилі (Pythium aristosporum, P. arrhenomanes, P. graminicola, P. ultimum).

 Детальніше

 

Прімадонна, СЕ– ( 300 г/л 2,4-Д (у вигляді складного 2-етилгексилового ефіру) і 3,7 г/л флорасуламу. Післясходовий селективний гербіцид системної дії, призначений для боротьби з однорічними та багаторічними дводольними бур’янами на посівах зернових культур.

Детальніше

 

Гранат, ВДГ – (750 г/кг трибенурон-метилу) післясходовий гербіцид системної дії, призначений для боротьби  з однорічними дводольними бур’янами, в т.ч. стійкими до 2,4-Д і МЦПА на посівах зернових колосових культур.

 Детальніше

 

Дротик, ККР – (400 г/л 2,4-Д кислоти у вигляді ефіру) селективний системний післясходовий гербіцид, призначений для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними бур’янами на посівах зернових колосових культур та кукурудзи. 

Детальніше

 

Імідор ПРО, КС – (200 г/л імідаклоприду) інсектицидний протруйник системної та контактної дії лоя передпосівної обробки насіння сільськогосподарських культур проти широкого спектру шкідників. 

Детальніше

 

Касіус, ВРП – (250 г/кг римсульфурону) селективний гербіцид, призначений для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними і злаковими бур’янами на посівах кукурудзи і посадках картоплі та томатів.

 Детальніше

 

Митрон, КС – (700 г/л метамітрону) системний гербіцид призначений для боротьби з багатьма видами однорічних дводольних бур’янів на посівах буряку.  

Детальніше

ДП  «Тетіївська  агропромислова  компанія» м.Київ 
(044) 522-64-11(12) , 050-332-46-16
ТОВ “Спектр-Агро”  м. Обухів, вул. Промислова, 20
(044) 520-94-30, www.spectr-agro.com
 
 

CHEMISCHE GUTER 

03039, Україна, м.Київ, вул.Голосіївська 7, корпус 2, офіс 8-2

тел./факс: +38-044-251-46-31 (32)

Консультаційна лінія:  +38 (067) 310-73-03

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. www.betaren.ua

Форма зворотнього зв'язку

Імя
Invalid Input

Email*
Не вірне заповнення

Повідомлення*
Введіть повідомлення