Подивитись та скачати повний каталог продукції можно за цим посиланням

Гербіциди — хімічні препарати (або їхні композиції), що використовуються для боротьби з небажаною рослинністю. Широке застосування цих речовин у сільському господарстві привело до істотного збільшення врожаїв

Фунгіциди — хімічні сполуки або біологічні організми, що використовуються для знищення або затримання росту грибів та їх спор. Гриби можуть завдати істотної шкоди сільському господарству, спричиняючи зниження врожайності та якості отриманих продуктів. Фунгіциди використовуються як в рослинництві, так і для боротьби з грибковими інфекціями у тварин

Інсектициди використовують для захисту рослин від таких шкідливих комах. Контролюючи шкідників інсектициди допомагають попередити втрати врожаю і покращити його якість. Основні культури, де використовують інсектициди — зернові, плодові, овочеві культури і картопля.

Потруйників насіння (здатність знищувати заразне початок - спори, грибницю, бактерії і т.д.) проявляється в момент протруювання, захисне - в грунті, де Протруйники насіння створюють зону, що охороняє насіння і сходи від пліснявіння і зараження збудниками кореневої гнилі.

Родентициди - використають для захисту складів, сховищ, територій зернопереробних підприємств і посівів сільськогосподарських культур від пацюків

Поверхнево-активні речовини — зазвичай амфіфільні органічні сполуки (термін амфіфільні означає, що вони містять як гідрофільні групи («хвости»), так і гідрофобні групи («головки»). Через таку будову вони розчинюються як у неполярних жирах і органічних розчинниках, так і в полярній воді.

Фуміганти представляють собою хімічні речовини (пестициди). Чинне початок фуміганту (зазвичай синтетичні піретроїди з тривалим залишковим дією), будучи нетоксичним для теплокровних (людей і домашніх тварин), є сильним інсектицидом. Для фумігації застосовуються фосфін, бромистий метил, хлорпікрин, дихлоретан і різні суміші (CS2 і CCl4, SO2 і формалін) та ін.

Комплексні мікро-стимулюючі рідкі добрива, які призначені для профілактики та швидкого усунення дефіциту основних елементів в періоди вегетації сільськогосподарських культур, швидкої активації життєво важливих процесів в організмі рослини після отриманих стресів різного типу, при будь-яких погодних та кліматичних умовах.