Поверхнево - активна речовина

Сателіт - це рідка домішка для обприскування, що підвищує ефективність впливу діючої речовини на листя і дозволяє застосовувати зменшені норми препарату.

Склад

Водний розчин, що містить 900 г/л етоксилату ізодецилового спирту (альфа-ізодецил-омега-гідроксіполі оксіетилен).

Механізм дії

Сателіт зменшує поверхневий натяг робочого розчину, забезпечуючи створення однорідної плівки на поверхні листків. Це сприяє кращому прилипанню гербіциду і його поглинанню рослиною. Таким чином, поверхнево-активна речовина Сателіт збільшує швидкість дії і ефективність гербіциду. Особливо великого значення це набуває в посушливі й холодні періоди, коли зменшується ріст бур'янів і погіршується їх змочування робочим розчином. Жорсткість води не впливає на ефективність прилипала.

Приготування робочого розчину

При приготуванні робочого розчину, Сателіт слід вливати в бак обприскувача в останню чергу, інакше, через піноутворення при його додаванні, частина розчину може вилитись з баку обприскувача.

Сумісність з іншими пестицидами

Може застосовуватись з гербіцидами в формі водно-дисперсних гранул (сульфонілсечовини, імідазоліни, піридинкарбонові кислоти та ін.) для підвищення їх біологічної ефективності.

Норма витрати робочої рідини

Сателіт застосовується у кількості 0,1% (100 мл/100 л води) за норми витрат робочої рідини 200-300 л/га. При обробітку з меншим об'ємом потрібно використовувати не менше 150 мл Сателіт на гектар.

Рекомендації із застосування

Використовується сумісно з гербіцидами для підвищення їх ефективності.

УВАГА!

Застосовуйте цей препарат тільки у баковій суміші з гербіцидами. Перед застосуванням прочитайте тарну етикетку та пакувальний лист відповідного гербіциду, уважно виконуйте інструкції щодо застосування.

Тара фасування

Поліетиленові каністри по 5 л.