100 г/л імазалілу + 60 г/л тебуконазолу

 
Подумай про врожай сьогодні!
 

Двокомпонентний фунгіцидний протруйник у вигляді мікроемульсії, призначений для передпосівної обробки насіння сільськогосподарських культур проти широкого спектру хвороб

Перевершує більшість протруйників насіння за широтою спектру дії за рахунок комбінації двох  діючих речовин, препаративної форми, її складу та вмісту.

Забезпечує високий рівень фунгіцидної активності, в тому числі проти кореневих гнилей (видів), борошнистої роси, пліснявіння насіння, снігової плісняви, септоріозу та інших хвороб.

Забезпечує пролонгований захист - від проростання насіння до фази виходу в трубку - прапорцевого  листка.

Додатково містить два біоактиватори рост-регуляторного типу, завдяки якому стимулюється розвиток колеоптиле, зміцнюється коренева система, підвищується засухо- і морозостійкість, зростає врожайність.

Присутність імазалілу знижує ймовірність виникнення резистентності!

Препаративна форма

Мікроемульсія, що містить: 100 г/л імазалілу, 60 г/л тебуконазолу та біоактиватори

Механізм дії

Імазаліл має локально-системну дію, захищаючи ко­ріння. Дія його основана на інгібуванні синтезу ергостерину, що впливає на проникність клітинних мембран патогену.

Тебуконазол має системно-транслокаційну дію, за­хищаючи проростки. Дія тебуконазолу основана на процесі інгібування біосинтезу ергостерину в клітині патогену, що призводить до зміни мембрани клітини (її проникності), зниженню відтворення й загибелі фітопатогену. За рахунок поєднання та співвідношення (1:0,6) вмісту діючих речовин, відбувається значне підсилення їх дії (синергізм).

До складу протуйника Скарлет, МЕ також входять біоактиватори рост-стимулюючої дії, які значно підвищують схожість та посилюють стартовий ріст сходів с/г культур.

Біоактиватори значно посилюють ріст кореневої системи, збільшуючи об’єм, довжину та кількість кореневих волосків. У культур спостерігається значно краще вкорінення,  підвищується посухо- та морозостійкість, зростає урожайність.

Завдяки системній дії препарат ефективний проти поверхневої й внутріш­ньої насінневої інфекції, а також проти ряду збудників хвороб, що уражують рослину в більш пізній період вегетації.

За рахунок унікальної препаративної форми діючі ре­човини проникають всередину зернівки, знищують існуючі патогени та захищають від подальшого зара­ження.

Швидкість дії та період захисної дії

Знищення патогену на насінині відбувається одразу після обробки, а в насінині - одразу після проникнення препарату всередину. Контроль патогенів в грунті та можливе зараження проростка та кореневої системи контролюється одразу після висіву. Подальший біологічний захист триває протягом усього періоду - від проростання насіння до фази виходу в трубку - появи прапорцевого листка.

Фітотоксичність

На відміну від аналогів, Скарлет МЕ в регламентованих нормах абсолютно не токсичний до с/г культур, а навпаки підвищує енергію та схожість оброблюваних культур.

Відсутність фітотоксичної дії на проростки досягається за рахунок формуляції та її вмісту, а саме:

- препарат не містить токсичних розчинників та барвників

- знижене пестицидне навантаження на проросток, посилена дія діючих речовин (за рахунок синергізму, співвідношення 1:0,6) та висока проникність дозволяють ефективно контролювати хвороби на всіх етапах

-  біоактиватори додатково зменшують пестицидне навантаження та підвищують ростові процеси.

Можливість виникнення резистентності

При дотриманні рекомендованих норм витрати й тех­нології використання препарату виникнення резис­тентності в патогенних організмах вкрай малоймо­вірно.

Сумісність з іншими пестицидами

Ефективний при самостійному застосуванні, а також в бакових сумішах з Імідор ПРО, інокулянтами, мікродобривами та з рострегуляторами.

Перед застосуванням в суміші з іншими хімічними засобами захисту рослин рекомендується перевірити на фізико-хімічну сумісність.

Клас небезпеки

2 клас небезпеки, речовина високонебезпечна

Гарантійний термін зберігання

3 роки

Тара фасування

Поліетиленові каністри по 5 л

Регламент застосування препарату

Культура

Шкідливий об'єкт

Норма

витрати

препарату,

л/т

Спосіб, час обробки, особливості застосування

Пшениця

Летюча та тверда сажка, борошниста роса, пліснявіння насіння, снігова пліснява, фузарі­озна коренева гниль, гельмінтоспоріозна коре­нева гниль, ризоктоніозна прикоренева гниль

0,3-0,4

Протруєння насіння Витрата робочої рідини — 10 л/т

Ячмінь 

Летюча, несправжня летюча, тверда сажка, фу­заріозна та гельмінтоспоріозна кореневі гнилі, пліснявіння насіння, сітчаста пятнистість, снігова пліснява

0,3-0,4

Протруєння насіння Витрата робочої рідини — 10 л/т

Соя

Фузаріозна коренева гниль, аскохітоз, фузарі­оз, пліснявіння насіння

0,4

Протруєння насіння Витрата робочої рідини — 5-6 л/т

Реєстрація та досвід використання в країнах СНД

Ріпак

Кореневі гнилі, переноспороз, пліснявіння насіння, альтернаріоз

0,4

Протруєння насіння Витрата робочої рідини — 10 л/т

Соняшник

Фомопсис, біла гниль (прикоренева форма), сіра гниль (насіннєва інфекція), фузаріозна коренева гниль, пліснявіння насіння

0,4

Протруєння насіння Витрата робочої рідини — 10 л/т

Кукуру­дза на зерно

Пухирчата сажка, летюча сажка, фузаріозні кореневі гнилі та прикореневі гнилі, фуза­ріоз, пліснявіння насіння та початків

0,4

Протруєння насіння. Витрата робочої рідини — 5-10 л/т