Повне знищення бур'янів за будь-яких умов!

Інноваційний системний післясходовий гербіцид у формі масляної дисперсії для ефективного захисту сої, гороху, соняшнику по імітехнології від дводольних та злакових бур'янів, в тому числі і пирію

  • потужне швидке тотальне знищення та подальший контроль широкого спектру бур'янів до кінця вегетації (в т.ч. вовчок, амброзія, підмаренник чіпкий, талабан польовий, щириця, лобода, гірчиця, пирій та інші бур'яни)
  •  толерантна м'яка селективна дія до оброблюваних культур
  •  відмінний захист за будь-яких умов використання, ефективність не залежить від кількості опадів
  •  зниження фітотоксичної дії на оброблювані рослини та зменшення післядії на подальші культури в сівозміні
  • підвищення урожайності оброблюваних рослин та подальших рослин в сівозміні
  • відмінний інструмент в системах мінімального та нульового (no-till) обробітку грунту

Препаративна форма:

Масляна дисперсія, що містить:

50 г/л хізалофоп-П-етилу

38 г/л імазамоксу

Механізм дії:

ГЕРМЕС, МД - поглинається всіма частинами рослин бур'янів, як надземними так і корінням, має посилену грунтову активність, яка перешкоджає регенерації бур'янів та появі нових хвиль.

Масляна диспесія ГЕРМЕС, МД містить «масло», яке близьке по хімічній природі з восковим шаром. «Мас­ло» служить відмінним супер-швидким провідником для діючих речовин та захищає культурну рослину від високої сонячної інсталяції та від її пошкоджень. Після обприскування, «масло» перешкоджає висиханню, випаровуванню краплі, зберігає діючі речовини препарату в мікро- дисперсії. Відмінно розподіляєть­ся по листковій поверхні та по інших органах рослини, відмінно змочує їх, збільшуючи площу змочуваної по­верхні через відмінну адгезію та стійкість до можли­вого подальшого змивання дощем. Робочий розчин, не розтікаючись та не втрачаючи в кількості діючих речовин, (сума Д.Р. та їх співвідношення потрібно для ефек­тивного знищення бур'янів) відмінно закріплюється на органах рослини, надалі «масло» швидко знищує восковий наліт та сприяє легкому проник­ненню і глибокому переміщенню мікро- частинок ді­ючих речовин всередину рослини.

Після чого потрапивши всередину рослини бур'яну, мікро- частинки діючих речовин швидко переміщуються до точок росту та миттєво, протягом декількох годин, припиняють подальший ріст бур'янів.

Зокрема, хізалофоп-П-етил - акумулюючись як в надземній частині, так і в коренях, руйнуючи синтез жирних кислот в точках росту, припиняючи подальший ріст клітин - ефективно контролює всі види злакових бур'янів з подальшим швидким (протягом 1 тижня) розкладанням в грунті.

Імазамокс - швидко поглинається через листя, а та­кож проникає через корені, потрапляючи через кси­лему і флоему, діє

як інгібітор ензиму ацетогідрокси- ацидсинтазу (AHAS) або ацетолактатсинтазу (ALS). AHAS є каталізатором перших ступенів біосинтезу ланцюжка амінокислот: валін, лейцин та ізолейцин. Ці амінокислоти є ключовими для білків, потрібних росту рослинних клітин. Інгібіція AHAS сприяє зни­женню синтезу цих амінокислот, що в свою чергу при­зводить до загибелі чутливих дводольних бур'янів.

Імазамокс - швидко розкладається у ґрунті та не про­являє негативної післядії на більшість культур.

Період захисної дії:

Протягом всього вегетаційного періоду сільськогоспо­дарської культури

Спектр дії:

Ефективний контроль однорічних і багаторічних злакових, а також дводольних бур'янів

Організація сівозміни

Після застосування препарату ГЕРМЕС, МД без обмежень можна висівати - сорти та гібриди соняшнику, ріпаку, куку­рудзи, стійкі до гербіцидів групи імідазолінонів, вже через 4 місяці можна висівати зернові колосові та зернобобові (горох, сою). На наступний рік можна висівати - кукурудзу, соняшник, сорго, рис. Через 16 місяців можна висівати - цукровий буряк, ріпак (сор­ти не стійкі до імазамокса), овочеві та решту культур.

Фітотоксичність

Стосовно дії на оброблювану с/г культуру,  ГЕРМЕС, МД не токсичний і не пошкоджує її. Ця здатність до­сягається за рахунок високої селективності та зниже­ного пестицидного навантаження на рослину.

Сумісність з іншими пестицидами

Відмінно змішується з інсектицидами та фунгіцидами CHEMISCHE GUTER.

Не бажано використовувати в суміші з фосфорорганічними інсектицидами.

Клас небезпеки

3 клас небезпеки, речовина  помірно небезпечна.

Гарантійний термін зберігання

3 роки.

Тара фасування

Поліетиленові каністри 5 або 10 л.

Регламент застосування препарату

Культура

Шкідливий об'єкт

Норма витрати препа­рату, л/га

Спосіб, час обробки, особливості застосування

Соя

Однорічні і багаторічні злакові і дводольні бур'яни

0,6-1,0

Обприскування посівів у фазу              2-3 справжніх листочків культури

Горох

0,7-1,0

Обприскування посівів у фазу               3-6 справжніх листочків культури

Соняшник ( сорти і гібриди, стійкі до імідазолінів)

0,8-1,1

Обприскування посівів у фазу                4-5 справжніх листочків культури