400 г/л 2,4-Д кислоти у вигляді складного 2 - етилгексилового ефіру

Точно в ціль!

Нано- технологічний, селективно-системний, післясходовий гербіцид, призначений для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними бур'янами на посівах зернових колосових культур та кукурудзи.

  • Найбільш біологічно активний та ефективний гербіцид з групи 2,4-Д
  • Дротик ККР в порівнянні з традиційними препаратами на основі 2,4-Д та 2,4 Д складних 2-етилексилових ефірів,  за рахунок нано- формуляції миттєво проникає в середину бур'янів, швидко переміщується по рослині бур’яна до точок росту, миттєво ушкоджуючи їх, призводячи до подальшої швидкої загибелі чутливих видів бур’янів.
  • Препаративна форма, створена за технологією колоїдної формуляції, дозволяє якомога ширше використати цільові властивості діючої речовини
  • Стійкий до змивання за годину після обробки
  • Не втрачає ефективності в умовах посухи

Препаративна форма

Концентрат колоїдного розчину, що містить   400 г/л 2,4-Д кислоти (у вигляді складного            2-етилгексилового ефіру).

Механізм дії

Гербіцид має системну активність, легко і швидко, впродовж однієї години, проникає і поширюється по всіх частинах бур'янів, включаючи корені, блокуючи ріст клітин в молодих тканинах, призводячи до швидкої гибелі чутливих видів бур’янів.

Швидкість дії.

Чутливі бур'яни призупиняються в рості через декіль­ка годин після обробки і повністю гинуть впродовж 10-15 днів.

Період захисної дії.

Залежно від погодних умов до 30 днів і більше.

Сумісність з іншими пестицидами

Сумісний з похідними сульфонілсечовин, дикамбою, клопіралідом, бентазоном. Перед застосуванням не­обхідно перевірити суміш на сумісність і фітотоксичність по відношенню до оброблюваної культури.

Спектр пригнічуваних бур'янів

Однорічні і багаторічні дводольні бур'яни

чутливі види:

осот польовий, вика смітнопольова, берізка польова, галінсога дрібноквіткова, гірчиця польова, сухоре­брик лікарський, дискуранія Софії, нетреба звичайна, лобода (види), щириця (види), мак самосійка, злинка канадська, моло­чай лозний, молокан татарський, незабудка польова, осот польовий, пастуша сумка звичайна, падалиця соняшнику, редька дика, суріпиця звичайна, щавель кучерявий, талабан польовий та ін.

помірно чутливі види:

амброзія полинолиста, волошка синя, вероніка (види), канатник Теофраста, кропива (види), перстач (види), лопух (види), липучка (види), льнянка звичайна, мати-й-мачуха звичайна, кульбаба (види), підмаренник чіпкий, чистець одно­річний, щириця (види), глуха кропива (види), паслін чорний та ін.

слабо чутливі види:

гірчак (види), рутка лікарська, зірочник середній, жовтозілля весняне, пікульник (види), полин звичай­ний, пупавка польова, ромашка (види), фіалка польо­ва та ін.

Перевага - Дротика ККР над традиційними аналогічними продуктами.

Дротик ККР селективний препарат, не токсичний до оброблюваних та не має післядії до послідуючих культур у сівозміні. В порівнянні з традиційними препаратами на основі 2,4Д – Дротику ККР, для досягнення високої біологічної ефективності в контроі за бур’янами потрібно значно менше (в 1,5-2 рази ) витрати діючої речовини на 1 га. Саме відсутність фітотоксичності, дає можливість  використовувати Дротик ККР в широкому діапазоні по фазам  розвитку  від кущіння  до виходу в трубку - в зернових колосових, та до 5 листка в посівах кукурудзи Саме відсутність фітотоксичності забезпечує отримання максимальної надбавки уро­жаю.

Завдячуючи нано-препаративній формі, одній із її переваг - швидкому глибокому проникненню, Дротик ККР ефективно контролює та знищує бур’яни в умовах посухи та жаркого клімату, коли бур’яни мають додатковий захист (знижені процеси росту та  збільшена кількість воскового нальоту, опушеність тощо).

Поєднання високої біологічної ефективності із низьким пестицидним навантаженням на культуру,  дає  значну прибавку в урожайності оброблюваних с/г культур, навіть в екстремальних умовах вирощування,  за умовах жаркого та сухого клімату.

 Дротик ККР- працює в умовах в котрих традиційні гербіциди не працюють.

Розширення спектру контролю за бур’янами,  застосування бакових сумішей.

Для розширення  спектру контролю за бур’янами,  з метою економії  грошових коштів  рекомендуємо використовувати суміші:

 Дротик + Гранат(0,5 л/га+0,01 кг/га) - в посівах зернових колосових

Дротик+Кассіус (0,5 л/га+0,04 кг/га) - в посівах кукурудзи

Гарантійний термін зберігання       

2 роки

Тара фасування              

Поліетиленові каністри по 10 л

Клас небезпеки 

2 клас небезпеки, речовина  високонебезпечна

Регламент застосування препарату

Культура

Шкідливий об'єкт

Норма

витрати

препарату,

кг/га

Спосіб, час обробки, особливості застосування

Пшениця яра, ячмінь ярий

Однорічні і багаторічні дводольні бур'яни

0,6-0,9

Обприскування посівів у фазі кущіння культури

Багаторічні дводольні бур'яни, в т. ч. злісні (берізка польова, осот польовий, осот, моло­чай лозний, молокан татарський та ін.)

0,65-1,0

Пшениця озима, яч­мінь озимий

Однорічні і багаторічні дводольні бур'яни

0,6-0,9

Обприскування посівів весною у фазі кущіння культури до виходу в трубку

Багаторічні дводольні бур'яни, в т. ч. злісні (берізка польова, осот польовий, осот, моло­чай лозний, молокан татарський та ін.)

0,6-0,9

Кукурудза

Багаторічні дводольні бур'яни, в т. ч. злісні (берізка польова, осот польовий, осот, моло­чай лозний, молокан татарський та ін.)

0,7-0,9

Обприскування посівів у фазі 3-5 листків культури