700 г/л метамітрону

Делікатний підхід!

Системний гербіцид, призначений для боротьби з багатьма видами однорічних дводольних бур'янів в посівах буряків

  • Створює могутній «захисний екран», що перешкоджає подальшому проростанню бур'янів
  • Діє на бур'яни як через кореневу систему, так і через листя
  • Чудово переноситься рослинами буряка при будь-якій схемі застосування
  • Відмінно поєднується в бакових сумішах з гербіцидом бетаренової групи  -  БЕТАРЕН® СУПЕР МД, КЕ  

Препаративна форма

Концентрат суспензії, що містить 700 г/л метамітрону

Механізм дії

Препарат володіє системною активністю. Проникає Митрон, КС в бур'яни через коріння, та через їх листову пластину. Митрон КС переміщується по судинам акропетально (знизу – в верх) до листків зупиняючи процес фотосинтезу, порушуючи реакцію Хілла в фотосинтезі, що призводить до швидкої зупинки росту та розвиту чутливих видів бур’янів, а в подальшому і їх  повної  загибелі.

Швидкість дії

Видимі ознаки пригнічення бур'янів виявляються че­рез 2-7 днів, повна їх загибель настає через 2-3 тиж­ні. Дія препарату на проростки бур'янів при післясходовій обробці проявляється через   5-10 діб.

Період захисної дії

Забезпечує захист культури протягом  3-8 тижнів залежно від температури, кліматичних умов і типу ґрунту.

Спектр пригнічуваних бур'янів

Однорічні дводольні бур'яни

Чутливі види:

вероніка (види), гірчак (види), гірчиця польова, сухо­ребрик (види), дескуранія Софії, рутка лікарська, зі­рочник середній, жовтозілля звичайне, лобода (види), грицики звичайні, паслін чорний, жабрій (види), під­маренник чіпкий, портулак городній, ромашка (види), редька дика, пальчатка криваво-червона, щириця (види), глуха кропива, талабан польовий, фіалка по­льова.

Сумісність з іншими пестицидами

Для забезпечення тривалої дії препарат рекоменду­ється використовувати в суміші з іншими гербіцидами, переважно бетаренової групи. В кожному випадку за­стосування в суміші з іншими препаратами необхідна попередня перевірка на їх фізико-хімічну сумісність

Переваги від використання Митрон КС

Митрон КС з успіхом використовуються в бурякосіючих господарствах.  Митрон КС – абсолютно не токсичний до рослин цукрових буряків не залежно від їх фази розвитку та росту.  Завдяки мікроскопічній тонині помелу діючої речовини та ПАВам, що містить суспензійна, формуляція Митрон КС відрізняється від аналогічних продуктів стабільністю робочого розчину та високою якістю обробітку. Робочий розчин з Митроном КС не звертається, не випадає в осад, не кристалізується, відмінно та рівномірно покриває оброблювальну поверхню ґрунту чи листка бур’яна, відмінно знищуючи та контролюючи подальше проростання чутливих видів бур’янів.

З метою розширення спектру контролю за бур’янами,що пригнічуються, підсилення гербіцидної дії та збільшення тривалості захисного періоду, а також з метою економії грошових коштів, рекомендуємо користуватися баковими сумішами: Митрон КС з післясходовим гербіцидом  БЕТАРЕН®  СУПЕР МД, КЕ.

Норма витрати комбінацій підбирається індивідуально і залежить від поставлених цілей, від видового та кількісного складу бур’янів, залежить від умов вирощування цукрових буряків    (вмісту гумусу, вологи та кліматич­них умов).

Порядок приготування робочої рідини.  

Робочий розчин з Митроном  КС готується  тільки перед  внесенням. Бак обприскувача на 1/3 заповнюють водою, повільно додаючи  потрібну кількість Митрона КС перемішуючи  постійно мішалкою обприскувача. В разі роботи баковою сумішшю після Митрона КС додають К.Е. потім ККР, і в кінці МКЕ  Керуючись правилом послідовності змішу-вання  ЗП-ВГ-КС-КЕ-ККР-МКЕ та ПАР.  Після додавання всіх препаратів, доливають до повного бака воду  включивши знову мішалку.

Клас небезпеки

2 клас небезпеки, небезпечне з'єднання

Гарантійний термін зберігання 

2 роки

Тара фасування

Поліетиленові каністри по 5, 10 л

Регламент застосування препарату

Культура

Шкідливий

об'єкт

Норма витрати препарату, л/га

Спосіб, час обробки, особливості застосування

Буряк цукровий, столовий, кормовий

Однорічні дводольні бур'яни

5,0-6,0

Послідовне обприскування протягом вегетації культури

2,0-2,5

Обприскування у фазі сім'ядолі бур'янів, на­ступні обприскування з інтервалом 8-10 днів