140 г/л феноксапроп-П-етил + 35 г/л антидот клоквінтосет

Експрес захист від злакових бур’янів

Селективний протизлаковий гербіцид системної дії, призначений для післясходової обробки посівів ярої та озимої пшениці проти однорічних злакових бур'янів.

 

  • Високоефективний грамініцид на пшениці
  • Висока селективність до оброблювальних культур
  • Широкий діапазон строків застосування незалежний від фази розвитку культури
  • Швидка та сильна дія через надземні частини рослин

Препаративна форма

Концентрат емульсії, що містить

140 г/л феноксапроп- П-етилу

35 г/л антидоту клоквінтосет

Механізм дії

Препарат поглинається вегетативними органами рослин на протязі 1-3 годин після застосування і накопичу­ється в точках росту. В результаті відбувається від­мирання точок росту, що призводить до припинення росту і загибелі бур'яну.

Швидкість дії

Препарат швидко проникає в листя бур'янів і прак­тично через добу в значній мірі усуває конкуренцію бур'янів для культури. Повне відмирання злакових бур'янів відбувається через 10-15 днів після обпри­скування в залежності від погодних умов.

Період захисної дії

На протязі всього вегетаційного періоду, препарат проявляє гербіцидну дію на чутливі бур'яни, на­явні в посівах на момент обприскування, і не діє на ті, що з'явилися пізніше після обробки (друга хвиля бур'янів).

Спектр дії

Однорічні злакові бур'яни, в тому числі вівсюг, види мишію, куряче просо, просо напівквітуче, метлюг зви­чайний, тонконіг, та інші

Фітотоксичність

При дотриманні рекомендацій по строкам і нормам внесення препарату випадків прояву фітотоксичності  по відношенню до культурної рослини не виявлено

Оптимальний результат і максимально швидка гербіцидна дія препарату досягаються:

-    при обробці на ранніх стадіях розвитку злакових бур'янів (починаючи з фази 2 листків);

-  при оптимальному терміні застосування (коли з'явиться основна маса однорічних злакових бур'янів);

-  при сприятливих погодних умовах;

-  використанні максимально рекомендованої дози у випадку підвищеної засміченості й активної вегетації бур'янів

Підвищення біологічної ефективності Овсюген Експрес КЕ за екстремальних умов використання в умовах спеки та жаркого клімату та за умов перерослих бур’янів.  

За даних умов обробіток проводиться лише гербіцидом Овсюгеном Експрес КЕ в максимальній нормі витрати  – 0,6 л/га з обов’язковим додаванням ПАР Сателіт Р – з розрахунку 100мг на 100л води. Норма води по можливості також повинна бути збільшена і становити > 200 л/га

Сумісність з іншими пестицидами

Препарат сумісний з більшістю гербіцидів на основі, сульфонілсечовин  та ін­ших.  В кожному випадку необхідна попередня пере­вірка на фізико-хімічну сумісність змішуваних компо­нентів. Не рекомендується змішувати з препаратами, що містять 2,4-Д, флорасулам та  дикамбу.

Клас небезпеки

3 клас небезпеки, речовина помірно небезпечна

Гарантійний термін зберігання 

2 роки

Тара фасування

Поліетиленові каністри по 5 л

Регламент застосування препарату

Культура Шкідливий об'єкт

Норма

витрати

препарату,

л/га

Спосіб, час обробки, особливості застосування

Пшениця яра, озима Однорічні злакові бур'яни    (види ми­шію, просо куряче, просо напівквітуче, вівсюг, метлюг зви­чайний та ін.)

0,4-0,6

Обприскування посівів по вегетуючим бур'янам, почи­наючи з фази 2 листків до кінця кущення (незалежно від фази розвитку культури).