Гербіциди

110 г/л десмедифаму + 110 г/л фенмедифаму

Ультрасучасний гербіцид для захисту цукрових буряків

60 г/л хізалофоп-П-етилу

Абсолютне лідерство!

Масляно-дисперсійний післясходовий гербіцид, призначений для боротьби з однорічними і багаторічними злаковими бур'янами в посівах цукрових буряків, сої, ріпаку, соняшнику.

500 г / кг трифлусульфурон-метилу

Широкий розмах дії!

Післясходовий системний гербіцид, призначений для боротьби з однорічними дводольними бур'янами в посівах цукрових буряків.

100 г/л клопіраліду + 15 г/л флуроксипіру

Швидкий та дієвий! 

Селективний нано- дисперсний післясходовий гербіцид в вигляді концентрату колоїдного розчину, для захисту ріпаків проти однорічних дводольних, в тому числі і багаторічних коренепаросткових бур'янів.

Повне знищення бур'янів за будь-яких умов!

Інноваційний системний післясходовий гербіцид у формі масляної дисперсії для ефективного захисту сої, гороху, соняшнику по імітехнології від дводольних та злакових бур'янів, в тому числі і пирію

300 г/л 2,4-Д (у вигляді складного 2-етилгексилового ефіру) і 3,7 г/л флорасуламу

Витончений підхід - досконалий результат

Післясходовий селективний гербіцид системної дії ПРІМАДОННА, призначений для боротьби з однорічними та багаторічними дводольними бур'янами на посівах зернових культур, кукурудзи та сорго.

63 г/л фенмедифам + 21 г/л десмедифам +126 г/л етофумезат

Легкість у роботі! Супер результат!

Унікальний системний гербіцид на масляній основі для ефективного захисту посівів буряків.

750 г/кг трибенурон-метилу

 Гідний вибір хлібороба

Післясходовий гербіцид системної дії, призначений для боротьби з однорічними дводольними бур'янами, в т.ч. стійкими до 2,4-Д і МЦПА на посівах зернових колосових культур.

400 г/л 2,4-Д кислоти у вигляді складного 2 - етилгексилового ефіру

Точно в ціль!

Нано- технологічний, селективно-системний, післясходовий гербіцид, призначений для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними бур'янами на посівах зернових колосових культур та кукурудзи.

Новий стандарт захисту!

 Селективний довсходовий і післясходовий нано- гербіцид ЗОНТРАН®, ККР, призначений для боротьби з однорічними дводольними і злаковими бур'янами на сої та посадках картоплі і томатів.